Išmani vandens dozavimo sistema

Susikurkite pirtyje tokią drėgmę, kokią pageidaujate!

Šiuolaikinėje  pirtyje galite tiesiog susikurti malonų klimatą ir mėgautis gera, drėgna pirtimi. Jums net nereikia pačiam pilti vandenį ant įkaitusių akmenų. Saunum AutoLeil yra išmanus ir savarankiškai besimokantis įrenginys, kuris automatiškai valdo vandens užpylimą, sukurdamas ir palaikydamas tolygų pirties klimatą pagal pirties naudotojo pageidavimus.

Automatinis pirties drėgmės valdymas!

Geroje pirtyje drėgmė yra tokia pat svarbi kaip ir temperatūra. Saunum AutoLeil yra papildomas įrenginys prie krosnelės, kuris automatiškai užpila vandens ant akmenų ir padeda reguliuoti drėgmę pirties patalpoje.
Saunum AutoLeil yra skirtas Saunum krosnelėms ir yra valdomas per Saunum Leil valdiklį. Saunum Leil valdymo panelėje galite iš anksto nustatyti 3 skirtingus garo tipus ir įjungti  automatinę garų valdymo funkciją.

AutoLeil galima nustatyti taip, kad einant į pirtį pirties patalpoje būtų pasiekta pageidautina drėgmė nustatytu laiku. Kai pirties patalpa įkaitinama iki norimos temperatūros, AutoLeil užtikrina vandens užpylimą ant akmenų pagal pageidaujamus nustatymus.
AutoLeil komplekte taip pat yra mygtukas su LED pašvietimu, skirtas rankiniam vandens užpylimo valdymui. Šiuo mygtuku galima įjungti arba išjungti automatinį vandens užpylimą, būnant pirtyje. Vandens užpylimo ciklo išankstinis nustatymas yra 30 minučių. Jį  galima pakeisti maksimaliai iki 12 valandų, kas yra tinkama viešosioms pirtims.
Vandenį galima pajungti nuo buitinio vandens tinklo (iki 4 barų).

Automatinis arba rankinis drėgmės pirtyje valdymas

Automatinis drėgmės reguliavimo režimas leidžia nustatyti tikslinę pirties patalpos temperatūrą (40–100 °C) ir santykinę oro drėgmę (10–60 % priklausomai nuo temperatūros). Šiame režime negalite nustatyti automatinio dozavimo dažnio ar vandens kiekio.
Rankiniame valdymo režime galite nustatyti tikslinę pirties patalpos temperatūrą (40–100 °C), užpilamo vandens kiekį (vožtuvo atsidarymo laikas 0,3–4 sek.) ir vandens užpylimo intervalą (1–10 min.). Šiame režime negalite nustatyti palaikomos drėgmės lygio.

Montavimo ir eksplotacijos intrukcijos
Informacija apie produktą