Krosnelė su integruotu klimato kontrolės įrenginiu

Saunum SPA Session

Saunum SPA Session  yra elektrinė pirties krosnelė su integruota oro maišymo sistema bei valdikliu. Įrenginys sumaišo  šaltą orą iš apatinių pirties patalpos sluoksnių su įkaitusiais garais prisotintu karštu oru iš viršutinių patalpos sluoksnių ir tolygiai paskirsto visoje patalpoje. Toks optimalus oro ir garo derinys užtikrina viso kūno aktyvų ir sveiką prakaitavimą.

Saunum SPA Session

Visiškai naujos konstrukcijos novatoriška Saunum Spa Session yra pirties krosnelė su integruota oro maišymo sistema bei valdikliu, skirta sukurti SPA atmosferą pirtyje. Didelis akmenų tūris ir unikalus akmenų konteinerio sprendimas kartu su patentuota oro maišymo sistema užtikrina išskirtinį, minkštą ir ilgą garą, kuris tolygiai paskirstomas visoje garinėje. Saunum Spa Session siūlo naujovišką garo patirtį, tinkančią visai šeimai. Minkštesni garai, sumaišyti su deguonies prisotintu oru leidžia pirtyje lengviau kvėpuoti. Namų SPA penki-viename sprendimas leidžia klasikinę pirtį paversti švelnia, ypač drėgna, druskų jonais praturtinta pirtimi, kurioje taip pat galėsite mėgautis įvairiais aromatais.

Krosnelėje įdiegta naujoviška Saunum oro maišymo sistema, nesenstantis ir klasikinis dizainas be matomo kanalo karštam orui ir garams surinkti. Pagaminta naudojant magneliu dengtą plieną, todėl krosnelė tampa patvariu ir ilgaamžiu pasirinkimu jūsų pirties poreikiams. Dviejų lygių didelis akmenų konteineris užtikrina ilgesnį šilumos išlaikymą, taip pagerinamas krosnelės energijos vartojimo efektyvumas. Tiesiogiai kaitinamos dalys pagamintos iš korozijai atsparus AISI 316 plieno, tuo užtikrinamas kaitinimo elementų ilgaamžiškumas, jų atsparumo vandeniui klasė yra IPX4. Ant akmenų pilamas vanduo tolygiai pasiskirsto per viršutinį akmenų sluoksnį, taip sumažinamas šildymo elementų bei akmenų terminis šokas.

Spa_Session_Must_Web_2

Detalizacija

Elektrinės krosnelės galia 6,5 / 9,5 kW
Rekomenduojamas patalpos tūris 5-9 / 9-12 m³
Akmenų svoris krosnelei 60-70 kg
Akmenų dydis 5 - 10 cm
Aukštis 1180 mm
Gylis 365 mm
Plotis 490 mm
Greičio režimai 3
Svoris 57 kg
Saugus atstumas nuo šilumos šaltinio 50 mm iš priekio, 30 mm iš šonų, 700 mm nuo akmenų iki lubų
  • elektrinė krosnelė su integruota specialaus klimato patalpoje palaikymo sistema ir valdikliu;
  • elektriniai šildymo elementai;
  • druskos rutuliukai.
  • akmenys krosnelei;
  • temperatūrinį režimą atitinkantis maitinimo kabelis,

PS! Prieš užsakant susisiekite su mumis ir mes kartu surasime sprendimą, labiausiai tinkantį jūsų pirčiai

Montavimo ir eksplotacijos intrukcijos
Bendrosios Garantijos Sąlygos
Informacija apie produktą